Autodíly Špindler

Citroën
Nissan
Tatra
Nákladní vozy
Návěsy

Vážení zákazníci,


dovolte mi, abych Vám představil firmu AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING, a.s. Od roku 1991 Vám společně s týmem svých spolupracovníků dodáváme náhradní díly pro Vaše vozy.


Každé dva roky jsme naši nabídku rozšiřovali o další služby a dnes můžeme společně s Vámi říci:

"Jsme zázemím pro více než pět tisíc zákazníků, kterým prodáváme nové osobní i nákladní vozy s předprodejním a záručním servisem včetně dodávky náhradních dílů a příslušenství."


Od roku 2003 nabízíme nejmodernější technologie v oboru oprav karoserií včetně lakování.


V našich provozovnách v Ústí nad Labem, Bílině a Praze jsme připraveni splnit všechna Vaše přání v sortimentu produkce Renault Trucks, Citroën, Tatra, MAN, DAF, Daewoo-Avia, Iveco, Mercedes a dalších deseti výrobců příslušenství a doplňků automobilů.


Kvalita našich služeb je dlouhodobě založena na systému řízení společnosti ve smyslu doporučení celosvětově osvědčené normy ISO 9001
. V roce 2004 jsme od společnosti DEKRA Certification s.r.o. získali certifikát o shodě našeho systému řízení s doporučeními této modelové normy pro řízení kvality a od té doby si tuto shodu s požadavky, absolvováním  každoročního auditu, průkazně úspěšně udržujeme.

O kvalitě našich služeb svědčí více než 20 let historie společnosti a databáze již více než 6000 spokojených zákazníků, což si ověřujeme nezávislými průzkumy.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás a  za všechny zaměstnance přeji v osobním životě hodně štěstí.


Váš

Václav Špindler, majitel firmy

Odběr novinek

©2010 Autodíly Špindler a.s.