O nás


Dnešní  společnost AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s  vznikla v roce 1991 jako fyzická osoba Václav Špindler, postupnou transformací vznikla firma Autodíly Špindler spol. s.r.o., která se zabývala podejem náhradních dílů na osobní a nákladní automobily tuzemské výroby. Každé dva roky firma rozšiřovala nabídku služeb o prodej osobních automobilů zn. Citroën, nákladních automobilů TATRA, RENAULT, záruční a pozáruční servis.

Zároveň firma prodává náhradní díly na zmíněná vozidla. Postupně firma rozšířila pozáruční servis na nákladní vozidla zn. VOLVO, SCANIA, DAF, MAN, IVECO, MERCEDES  včetně prodeje náhradních dílů. V současné době je firma autorizovaným dealerem zn. Citroën, TATRA, hydraulických ruk z. Palfinger, naftových topení  ATESO. 

Provádíme GO všech typů vozidel T 815 i jednotlivých skupin a agregátů, provádíme lakýrnické práce osobních i nákladních vozidel, montujeme veškerá elektronická zařízení do osobních a nákladních automobilů.

Vzhledem ke komplexnosti  našich služeb  se v současné době staráme o více než 5000 našich zákazníků, které máme v portfoliu.

Zobrazit jako: katalog | tabulka